Prada Olfactories

  • 84 SHARES

Prada’nın unisex parfüm serisi Olfactories, markanın görsel dünyasını parfümör Daniela Andrier’nin olfaktif yaratıcılığıyla sunuyor.

Görsel Paket

Prada’nın Infusion d’Iris ve Candy kokularını da yaratan parfümör Daniela Andrier, bu kez Olfactories serisiyle karşımızda. Markanın öne çıkarmaya çabaladığı provokatif kimlik, bu koleksiyonla birlikte nihayet en etkileyici haliyle ortaya çıkıyor. Her parfüme Prada’nın arşivinden bir print eşlik ediyor. Buna ek olarak satış esnasında parfümün yanında gelen bir partner daha var: Şişeyi koruma görevini üstlenen küçük ipek bir Prada kese.

Sürrealist Koku

Prada, Olfactories’deki notaları anlatmak için sürreal kolajlar kullanıyor. Ve her parfümün ismi de rengi kadar eğlenceli: Cargo de Nuit, Purple Rain, Nue au Soleil, Marienbad, Day for Night, un Chant d’Amour, Pink Flamingos, Tainted Love, Heat Wave ve Double Dare. Bu koleksiyon yalnızca Prada’nın olfaktif dünyasını değil, aslında görsel yaklaşımını da sergiliyor. Örneğin şişede yazıların olduğu mavi bölüm ve kapak doğrudan Saffiano materyalinin dokusunu çağrıştırıyor.

Prada Olfactories’de 10 adet koku yer alıyor. 300 Dolar