PORTATİF KAHVE MAKİNESİ

  • 297 SHARES

Osma, kafein ihtiyacınızı geri dönüştürülebilir kapsüller veya favori öğütülmüş kahveniz ile 2 dakika içerisinde giderebilen portatif bir kahve makinesi.

Evde geçirdiğimiz günlerin sonu gelmezken, sabahları motive olmak için jenerik bir kahvenin yeterli gelmediği döneme girmiş bulunuyoruz. Bu noktada yeni tanıtılan Silikon Vadisi menşeili Osma’yı günlük rutininize dahil etmenin iyi bir fikir olacağını düşünüyoruz. Portatif kahve makinesi, sevdiğiniz öğütülmüş kahve  veya kendi özel kapsülleriyle kahvenizi 2 dakika içerisinde hazırlayabilen bir teknolojiye sahip.

Chromatic Coffee kapsüllerinin yanı sıra evinizde bulunan öğütülmüş kahve ile kahvenizi demleyebilen Osma, şarjlı sisteminde bir batarya boyunca 20 bardak kahve üretim kapasitesine sahip. Chromatic Coffee kapsülleri ise Brezilya, Papua Yeni Gine ve El Salvador gibi farklı ülkelerin kahve çekirdeklerinden üretilerek, birden çok aromayı deneyimleme imkanı sunuyor. Tümüyle şeker kamışı liflerinden oluşturulan kapsüllerine toprakta çözünebilir olduklarını da ekleyelim.