ONLINE GIO PONTI ALIŞVERİŞİ

  • 363 SHARES

Molteni& C, 2021’den itibaren web sitesi üzerinden Gio Ponti, Vincent Van Duysen, Rodolfo Dordoni gibi isimlerin tasarımlarını satışa çıkaracak.

Artık online olarak bir Gio Ponti tasarımına sahip olmak bile mümkün. Tasarım mobilya markası Molteni&C 2021’den itibaren web sitesi üzerinden mobilya tasarımlarını ve küratörlüğünü Caroline Corbetta’nın üstlendiği sanat eserlerini satışa sunacak. Gio Ponti’nin yanı sıra markanın kreatif direktörlüğünü üstlenen Vincent Van Duysen, Michael Anastassiades gibi tasarımcıların işlerini sanal bir seçkiyle satışa sunacak marka, multidisipliner bir ölçekte vizyonunu yansıtmak için yeni bir opsiyon sunmakta.

Bu servislerin dışında online bir iç mimari konsültasyonu da sunacak olan Molteni & C, kurulum için de global ölçekte lokalize bir müşteri hizmetleri ve kurulum sistemi de kurmayı planlıyor. 2021, tradisyonel mobilya markalarının bile dijitalleştiği, Gio Ponti’nin D.154.2 isimli sandalyesini bilgisayar ekranınızdan tek tuşla alabileceğiniz bir yıl olacak.