MİNİMALİST RIMOWA DURUŞU

  • 19 SHARES

Seyahat ederken edindiğiniz alışkanlıklarınızı günlük hayatınıza adapte etmek için işe, akıllı telefonunuzun koruma kalkanını güçlendirerek başlayabilirsiniz.

QP’nin sayfalarını çevirmeye başlamadan önce, avuçlarınızda duran ya da QP Seçti’de aklınıza yatan bir objeyle en kısa şekilde iletişime geçmek için elinizin gittiği ilk adres, akıllı telefonunuz. Daha doğrusu, cüzdanınızdaki kimlikten daha çok özel bilgiye sahip olan, taşınabilir kişisel ansiklopediniz. Anılar, tanımlayıcı bilgiler ve sosyal çevrenizin elinizin içerisine sığıyor olabilmesi çeşitli siber saldırı korkularını da beraberinde getiriyor. İşin bu kısmını yetkili mercilere devrederken bize düşen, akıllı telefonları somut anlamda koruma görevi oluyor.

Seyahat sırasında zarar görme potansiyeline sahip valizlerin korunmasını ve tasarım olarak havaalanlarındaki kauçuk bantlarda kendini bir adım öne çıkarma misyonunu üstlenen Rimowa, bu duruşunu telefon kılıflarına da uygulamaktan çekinmiyor. Markanın belirleyici oluk tasarımıyla valizlerle uyumlu hale getirilen alüminyum ve darbeye dayanaklı termoplastik poliüretandan üretilmiş telefon kılıfı Aluminium Groove Case, akıllı telefonunuzu çiziklerden korurken, size de tutuş konusunda konfor alanı yaratıyor.