Louis Vuitton Escale Time Zone Table Clock

  • 247 SHARES

Louis Vuitton’un yeni masa saati Escale Time Zone 24 farklı zaman dilimini alışılmadık bir şekilde gösteriyor.

Seyahat ve Life Style konuları masaya yatırıldığında öncü markalardan biri olan Louis Vuitton, seyahat severler için ‘esas’ halini almış parçalar üretmede gerçekten çok yaratıcı. Yeni geliştirilen masa saati de markanın bu yaratıcılığından esinleniyor. Geçtiğimiz senelerde tanıtıldığında büyük ilgi gören Escale Time Zone serisi kol saatlerinin yepyeni versiyonu olan ba masa saati de şimdi seyahat severlerle buluşuyor.

louis-vuitton-escale-time-zone-table-clock-buro247sg

Kadranda kullanılan renkler ve değişik bayrak tasarımlarıyla canlanan tasarım, artistik bir yüksek saatçilik tekniğini de gövdesinde barındırıyor.
Bir top formunu andıran saatin detaylarında paslanmaz çelik ve gül ağacı kullanılırken, kadranı küresel formdaki mineral cam ile tamamlanıyor. Quartz mekanizmayla işleyen saat, 24 farklı zaman dilimindeki saati gösteriyor. Geleneksel modellerden farklılaşan kadranın ortasında yer alan üçgen formlu ibre saati gösterirken aynı hizada yer alan bir diğer ibre de dakikayı gösteriyor. Tepe kolundan ayarlanabilen 24 saatlik disk ise istediğiniz zaman dilimindeki saati hemen öğrenebilmenize imkan sağlıyor.
Daha fazla detay; louisvuitton.com