KİŞİSEL HAVA SİRKÜLASYONU

  • 173 SHARES

Klimalara sıcak bakılmayan bu günlerde kendi kişisel hava filtrenizi oluşturmak için tasarım dili kuvvetli Boneco F220 hava duşu ile tanışmakta fayda var.

Boneco F220 Air Shower ayaklı fan sistemi, özelliklerinin tümünü adından ele veriyor. Daha önce duymadıysanız belirtelim, “air shower” ibaresi klasik fanlar gibi cildi kurutmadığı için bugünlerde popülerleşen yeni nesil bir icat olarak kabul ediliyor. İsviçreli markanın yeni tanıttığı tasarım, basit bir kuruluma ve ayarlanabilen 270 derecelik bir dönüş açısına sahip.

Air Shower, 4 farklı hız seviyesi ile dışardaki sıcaklık derecesine göre ayarlanabiliyor ve özel geliştirilen fan sistemi ile havayı kurutmuyor.  85 cm’lik bir gövdeye sahip tasarımın ayağı ise kullanacağınız alana göre kısaltılıp masaüstü formatına getirebiliyor. Aynı zamanda İsviçre’ye özgü fonksiyonel ve minimal tasarım dili yoluyla her ortama ayak uydurup, estetik anlayışınızı rahatsız etmemeyi göz önünde bulunduruyor. Mottosunu sağlıklı hava olarak belirleyen fan, 160 Euro’luk fiyat etiketiyle satışta.