JET SKI VE YAT KOMBİNASYONU

  • 16 SHARES

Hız, adrenalin, konfor ve lüksü ortak paydada buluşturmak, bunu yaparken estetik kaygılardan ödün vermemek zor bir görev olsa gerek. Vanquish Yachts, görevi başarıyla tamamlıyor ve ortaya sıra dışı bir kombinasyon çıkıyor.

Yaz ayları geride kalmış olabilir, ancak bu sıcak denizlere inme politikanızdan ödün vermeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Eğer bizimle aynı fikirdeyseniz, çıkacağınız mini tatilin yeni demirbaşı haline getirebileceğiniz bir tasarımdan bahsetmek istiyoruz. Bu noktada gözlerinizi kapamanız ve hayal etmeniz gerekiyor: Sakin sularda yatınızla gezintiye mi çıkıyorsunuz yoksa su sporlarına olan tutkunuzu takip edip jet ski’nin üzerinde sürat mi yapıyorsunuz? Vereceğiniz cevap her ne olursa olsun, bu ikiliye güçlü bir alternatif üretmek üzereyiz. Daha doğrusu, Vanquish Yachts’ın jet ski ve yat tasarımını birleştiren yeni deniz taşını ele almaya hazırlanıyoruz.

Vanqraft VQ16, Hollanda menşeli Vanquish Yachts’ın 4.8 metre genişliğinde, 6 kişilik kapasiyete sahip, sürat teknesi ve yat konforunu ortak paydada buluşturan bir tasarımı. 1.8 litrelik Yamaha motor, Vanqraft’ın yüksek hızda seyretmesini sağlarken, yat tasarımından ilham alınarak üretilen araç, hız yaparken arkanıza yaslanıp işin tadına varmanıza fırsat sağlıyor. Bu su canavarı için kararlaştırılan satış fiyatı, markayla iletişime geçtiğiniz taktirde sizinle paylaşılıyor, lakin kimi kaynaklar fiyat etiketini 89.000 dolar olarak niteliyor.