IŞIK VARYASYONU

  • 25 SHARES

Meneghello Paolelli Associati ikilisinin tasarladığı Nui Mini, şarj edilebilir özelliği ve minimal tarzı ile outdoor aydınlatma kavramına ait tüm beklentileri karşılıyor.

Açık hava ile iletişime geçmekten hiç çekinmediğimiz bu günlerde kapalı ortamlara girmemek için adeta direniyoruz. Ancak klima gücüne karşı yaz sıcaklığı arasında kalmak sınırlarımızı zorlasa da gün sonunda kendimizi bahçemizde buluyoruz. Demek istediğimiz günün büyük bir bölümünü kapalı ortamlarda geçiriyor olmamız, güneşin batması ile birlikte bütün etkinliklerin bahçede gerçekleştirmek istediğimiz gerçeğini değiştirmiyor. Outdoor mobilyalarının sunduğu konformist yaklaşımın yanı sıra aynı mantalitede aydınlatma tasarımlarına da odaklanabiliriz.

Meneghello Paolelli Associati tarafından tasarlanan Nui Mini, adında da anlaşılacağı üzere daha önce bahçe aydınlatması ile daha maksimal boyutlardaki Nui’nin minimal ebatlara sahip olanı. Basit geometrik formu ile üç farklı renge sahip portatif lamba aynı zamanda da şarj edilebilir özelliğe sahip. Nui Mini hakkında detaylı bilgiye luceplan.com adresinden ulaşabilirsiniz.