ÇOK PARLAK YOKTUR

  • 5 SHARES

Proje 213A’nın çok parçalı modüler kanepeleri, kişiselleştirme tutkunu olan evciller için fırsat sunuyor.

Proje 213A, dört arkadaşı ortak bir tasarım felsefesiyle birleştiren bir Avrupa tasarım evi. Ürünleri özenle seçilmiş Portekiz fabrikalarında ve aile tarafından işletilen atölyelerde, sorumlu üretim uygulamalarına vurgu yapılarak ve atıklar en aza indirilerek özenle ortaya çıkarılıyor. Son dönemde çokça ses getiren Kolçaklı Porto Kanepe seti, modern tasarımın ve işlevselliğin bir kanıtı gibi.

Project 213A tarafından 2023 yılında üretilen çok parçalı bu modüler kanepe, kişiselleştirme tutkunu olan evciller için sonsuz fırsatlar sunuyor. Bu çok yönlü sofistike modüller, her yaşam alanına uyacak şekilde zahmetsizce düzenlenebilir ve birleştirilebilir. Böylece eviniz için mükemmel oturma düzenini oluşturmanıza olanak tanır. Tabii eğer evinizin odak noktası olan dev bir disko topu hissi veren bir parça arayışındaysanız!

Lüks, metalik suni deri döşemelikten üretilen bu setin yukarıdaki örneği bir hayli iddialı ama kişiselleştirme konusunda daha da ileri gitmek isteyenler için renk seçenekleri de mevcut. Portekiz’de el yapımı olarak yaratılan ve yapımı 8-12 haftayı bulan parçaların üretim sürecinin uzunluğu, her adımında en yüksek kaliteyi ve detaylara gösterilen özeni garanti ediyor.