BİR KENARA KOYAR MISIN?

  • 51 SHARES

Evcil hayvanlar için her ihtiyaçları ve hatta lüksleri düşünülerek yaratılan Pets So Good’da minimalizm eğlenceli tasarımla buluşuyor.

Evcil hayvanlarımızı hayatımızın merkezine aldığımız doğru. En az bizler kadar konfor sahibi olmalarını istiyoruz ve belki de biraz da konfor alanlarımızı ayırmak da istiyor olabiliriz. Evcil hayvanlar için her ihtiyaçları ve hatta lüksleri düşünülerek yaratılan Pets So Good’da minimalizm eğlenceli tasarımla buluşuyor. Tüylü dostlarımızın dünyamıza getirdiği mutluluktan yola çıkan Pets So Good, hem hayvanların hem de sahiplerinin keyif alabileceği yüksek kalite ürünler sunuyor. Markanın merkezi New York’ta olmasına rağmen Pets So Good ürünleri, gelişmekte olan modaya uygun evcil hayvan ürünleri endüstrisiyle tanınan Güney Kore’deki tasarım evleriyle iş birliği içinde geliştiriyor ve üretiyor koleksiyonlarını.

Çağdaş formda seramik yemek kaseleri, kontrplak evler ve keçe yataklar, stil sahibi bir evin dekoruyla kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor. Çeşitli yükseklik, boyut ve renk seçenekleriyle sunulan Pets So Good’un hayvanlara yönelik çekici aksesuar serisi, her evcil hayvana ve evine mükemmel uyum sağlayacak türden.