60. YAŞ KUTLAMASI

  • 95 SHARES

Salone del Mobile 5-10 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 60. edisyonunu, tüm kategorileri bir araya getirerek tasarımların oluşturacağı sinerji ile kutlayacak.

Dictionary.com’un 2020 yılının kelimesini pandemi olarak duyurmasına eminimiz ki hiçbirimiz şaşırmadık. Neredeyse bir senedir mücadele ettiğimiz bu sürecin getirilerinden biri olan sosyal mesafe kuralları nedeniyle iptal edilen birçok etkinlik gelecek yıl için tarih belirlemeye başladı bile. Bu etkinliklerden biri de önümüzdeki sene 60. edisyonunu 5-10 Eylül tarihleri arasında sunacak olan Salone del Mobile.

Salone’nin 60. yıl dönümünü kutlayacak olan 2021 baskısı tüm sektör için özel bir etkinlik olacak. Tüm bienal sergileri ilk kez Salone Internazionale del Mobile, The International Furnishing Accessories Exhibition, Workplace3.0, S.Project ve SaloneSatellite ile birlikte gerçekleştirilecek. Önümüzdeki aylarda gidişat ne olur bilinmez fakat tasarım bağlantılarında yeniden bir arada olabilme düşüncesi bile 2021 yılı için bir motivasyon kaynağı olabilir.