Viyana’yı Bİr de Grand Ferdinand İle İnceleyİn

  • 204 SHARES

Eğer siz de Viyena’yı kış ve mevsimin bohem eleganlığı ile özdeşleştiren biri iseniz, Grand Ferdinand’ı kesinlikle en kısa sürede keşfetmeniz lazım.

Grand Ferdinand’a rezervasyonunuzu yaptırmadan önce geleneksel Avusturya trendlerinin hepsini kabul edip üzerine kendi barok stilini de ekleyen bir tasarım anlayışına hazırlıklı olun. Çünkü otele adımızı attığınız ilk andan itibaren tarih ve geleneksellik ile karşılanıyorsunuz. Binanın girişinde yer alan eski model otomobillerden, yer karolarına, ışıklandırmadan resepsiyona kadar dekorasyonda kullanılan her bir obje bu mükemmel ambiansı destekler nitelikte.
Daha çağdaş olarak tabir edilebilecek tasarımlarla desteklenen odalar ise kesinlikle yalın bir ferahlık hissi sağlıyor. Siyah, beyaz ve mavi tonları ile uyumlu bir dinginliğe bürünen iç mekanlarda ziyaretçilerin konforu için her bir detay özel olarak düşünülmüş. Modern çizgiler ile klasisizmi harmanlayan tasarım objeleri ise bu detayların göze hitap eden kısmını oluşturuyor.
Konaklama dışında başka hizmetler de sunan Grand Ferdinand’da mükemmel bir Avusturya restoranı, açık bir teras ve havuz da yer alıyor. Hepsi yine eşsiz bir iç mekan anlayışıyla eşleşmiş olarak zihninizi ele geçiriyor.

gf2

gf4

gf3

Meşhur Ringstrasse üzerinde yer alan otel, mükemmel konumu ile de şehrin keyfini sürmenize imkan sağlıyor. Viyana’da görülmesi gereken Konzerthaus, Wiener Musikverein, St. Stephen’s Cathedral gibi bir çok önemli destinasyonlar da sadece birkaç adım uzağınızda kalıyor. grandferdinand.com