Vİktorya Dönemİ Londra Four Seasons’da

  • 341 SHARES

Viktorya dönemi simgelerini bütünleştiren bir Four Seasons konsepti hayal edin. İşte bu ay içerisinde hayaliniz gerçekleşiyor.

Ten Trinity Square’de 26 Ocak tarihinde açılacak güç ve prestij sembolü Four Seasons Hotel Ten Trinity Square London, tarihi binası, Londra Kulesi, Tower Bridge ve Thames Nehrine olan yakınlığı ve mükemmel dekorasyonu ile Viktorya döneminden esinlenen bir deneyim sunmayı amaçlıyor.
1922’de Port of London Otoritesi tarafından inşa ettirilen bina içerisinde otel konsepti eşliğinde 100 oda ve 41 özel rezidans yer alıyor.

cq5dam.web.1280.720 (1)

cq5dam.web.1280.720 (3)

cq5dam.web.1280.720 (2)

Aynı zamanda üyelik sistemi ile de işleyen otel, senenin uğrak merkezlerinden olacak gibi. Bu özelliği ile farklı deneyimleri de beraberinde sunan merkez, içinde bulunan Asya restoranına ek olarak orijinal binanın üzerinde uzanan iki metre yüksekliğindeki kısımda ise üç Michelin yıldızlı Fransız Anne-Sophie Pic restoran yer alıyor.
Bunun yanında şehrin sakin atmosferi ile tanışıp rahatlamak için de ayrıca Four Seasons standartlarında bir spa merkezi de otele ekleniyor.