Stylish Ski Resort

  • 251 SHARES

İsviçre’nin Zürih şehrinden 70 mil güneyde engebeli keşfedilmemiş ve kış sporları için eşsiz imkanlar sunan bir alan Lepontine Alps.

İşte tam da bu noktada yer alan Andermatt’ın eski tarzından esinlenen ama bir o kadar moderniteyi beraberinde getiren kayak merkezi Chedi Hotels & Residences 2017 kışı için sade ama bir o kadar da ihtişamlı bir destinasyon olma niteliğinde. Singapur merkezli GHM Hotel grubunun Avrupa’daki mülklerinden biri olan Chedi, Asyalı bir vizyonu onsen-style banyolar, ahşap ve mermer detayları ile zenginleşen modernist alanlar ile harmanlıyor.
104 odadan oluşan Hotel misafirperverliği oldukça ihtişamlı. Pencere geçişli şömineler ve oldukça davetkar görünümlü dekorasyon objeleri ile zenginleştirilen iç dekorasyonlar İsviçre’nin soğuğunu bir anda unutmanızı hedefliyor.

chedi

chedi-lounge-2

chedi-hotel-45

Oldukça büyük bir Spa merkezine de (Fin usulü sauna, hydrothermal banyolar…) sahip olan Hotel de aynı zamanda alışılmadık olarak bir cigar kütüphanesi de yer alıyor. Deri ve ahşap detayların 17. Yüzyıl ressamı Peter Paul Rubens eserlerine benzer formlarda aktarıldığı Chedi Andermatt, kış mevsiminin en renkli deneyimlerini sunuyor. Bu deneyimlerin arasına golf sahası, buz pisti, fitness center, ski, hike ve gourmet dining opsiyonları da dahil. Anlaşılacağı üzere Chedi Andermatt siz daha taleplerinizi belirtmeden dahi çok daha fazlasını sunmaya hazır.
Thechedi-andermatt.com