SPOR SALONUNDAN OTEL ZİNCİRİNE

  • 112 SHARES

Amerika’nın en güçlü spor zinciri Equinox, lüks spor anlayışını seyahat etme sanatı ile harmanlıyor. Ortaya nasıl bir sonuç çıkacağını merak ediyorsanız, Haziran itibarıyla kapılarını ziyaretçilerine açacak olan Equinox Hotel’i keşfetmelisiniz.

1991 yılında kurulan Amerikan lüks fitness zinciri Equinox, bugün yaklaşık 18.000 çalışanı olan ve bünyesinde Equinox’a ek olarak, Pure Yoga, Blink Fitness ve SoulCycle gibi popüler spor salonlarını bulunduran bir şirket. Kendini, insanların iyi hissetmelerini sağlayan bir tapınak olarak niteleyen şirket, bu haletiruhiyeyi sadece spor sektörüyle sınırlı tutmamak için elinden geleni yapıyor.

Fitness biliminin seyahat sanatıyla bir araya geldiği nokta olarak özetlenen Equinox otelleri, en yeni şubesini New York’ta açıyor. Hudson Yards Development’ın geliştirdiği 25 milyar dolarlık proje kapsamında Manhattan’da yükselecek gökdelenlerden birinde konuşlanacak olan Equinox Hotel, bu denli lüks bir proje içerisinde yer almalarından mütevellit, aynı lüks hissiyatını ziyaretçilerine de yansıtmanın peşinde. Zira, Equinox’un Kuzey Amerika’daki en güçlü ve lüks spor zincirlerinden biri olduğu gerçeğini göz önünde bulundurursak, otel müşterilerinin de bu lüks algısına alışmış bir kitleden oluşacağı aşikar. Equinox, henüz otele dair detayları paylaşmamış olsa da, kapıları Haziran ayı içerisinde açılacak. Ve tahmin edeceğiniz üzere Equinox’un en geniş spor salonu da bu otel içerisinde yer alacak. New York ziyaretinizi spor, seyahat ve lüks üçgeni içerisinde geçirmek için, Haziran itibarıyla bu oteli tercih edebilirsiniz.