SOHO’DAKİ NAP BAR

  • 14 SHARES

Yataklara aldanmayın, burası otel değil; Amerikalı yatak markası Casper uzmanlığıyla hizmet veren bir nap-bar. Türkçe’ye pekala ‘şekerleme tesisi’ olarak çevrilebilir.

Dreamery, Manhattan’ın gerçek anlamda ortasında konumlanmış yeni bir uyku vahası. Otel deseniz değil, dinlenme tesisi deseniz yetersiz kalır. 45 dakikalık dilimlerde temiz bir yatak kiralayabildiğinizi düşünün. İsterseniz önden rezervasyon yapın ya da canınız istediğinde 196 Mercer Street’in yolunu tutun. 25 Dolar karşılığında 45 dakikalığına temiz bir pijama takımı, içecekler, yenilenmenizi sağlayacak gereçler ve Casper Nook’a sahip olun.

Kapsül şeklindeki odalardaki yataklar rezervasyon süreniz boyunca yenilenmeyi garantilemekte. İki toplantı arasında, otelinizin check-in saatini beklerken veya hiçbir mazeret yaratmadan sadece yorgun hissettiğinizde kapısını çalabileceğiniz The Dreamery, SoHo’da olması sebebiyle konum olarak da elverişli bir noktada. Tek yapmanız gereken, resepsiyondan Sleepy Jones pijamalarınızı ve içinde Sunday Riley kozmetik ürünleri olan hediye paketini alıp ortak banyolarda üstünüzü değiştirmeniz. Kapsüle girdiğinizde -hiç sanmıyoruz ama olur da uykuya dalmakta zorluk çekerseniz kütüphaneden ödünç kitap alma taktiğini de uygulayabilirsiniz. Şimdiden iyi uykular!