Altın ve İtalyan

  • 235 SHARES

Şık bir butik hotel hayal edin, İtalyan stili ile eşleşen dekorasyonuna siyah-beyaz kontrastları ve altın detaylarını en sade formlarıyla yedirsin ve mükemmel bir lokasyonda konumlansın…

Milano’nun en yoğun en canlı sokaklarından birinde konumlanan Senato Hotel, el yapımı lambaları, mistik mumları, mermer döşemeleri ve özel sipariş mobilyaları ile size en stil sahibi monokrom deneyimlerden birini yaşatmaya hazır.

residenza_primi_del_900_senato_hotel_milano

Lombardy’de yer alan Hotel, Milano’nun tam de merkezinde yer alıyor. Elegan duruşu ile dikkat çeken Hotel yaklaşık 250 metrekarelik bir alan üzerine kuruluyor. Çevresinde bulunan Duomo ve La Scala Opera binaları ile de bulunduğu konumun vizyonuna uygun temalar benimseyen mekan, mükemmel Art Deco tasarımlarıyla 20 yüzyıl Milanese burjuvazisini yaşatmaya devam ediyor.
Lobiden girildiğinde öncelikli olarak mermer döşemeler ve monokrom tasarımlar ile karşılayan Hotel, 1950’nin İtalyan filmlerinde yer alan mekanları günümüze taşıyarak İtalya seyahatleri için eşsiz bir destinasyon oluşturuyor.

hall_senato_hotel-milano

19. yüzyıldan kalma bir binanın restorasyonu sonucunda elde edilen Hotel dört jenerasyondur aynı aile tarafından yönetilerek, mükemmel bir konuk severlik sunuyor.
Hotel’in ışıklı odaları ise konakladığınız zaman dilimi boyunca en huzurlu manzaralara ev sahipliği yaparak kendinizi stresten arındırmanıza yardımcı oluyor. Laura Tonatto kokuları eşliğinde beş dokunuza birden hitap eden Hotel, Milano gezilerinin en keyifli destekçisi olmaya hazır.

shm_rh_0312

letto_camera_classic_senato_hotel_milano-2

Daha fazla detay; www.senatohotelmilano.it