PUERTO VALLARTA’DA MEKSİKA MİNİMALİZMİ

  • 81 SHARES

Meksika’nın Pasifik kıyılarında son hazırlıkları tamamlanan Hotel Amapa, bölgenin renkli yaşam stiline minimal bir alternatif sunuyor. Amapa, kıta değiştirmek isteyen ziyaretçilerini Ağustos itibariyle kabul edecek.

İdeal bir tatil planı için seçeceğiniz otel, şehre olan yakınlığıyla, sahip olduğu plajla, sunduğu yerel lezzetlerle ya da eşsiz manzarasıyla sizi etkisi altına alabilir. Malum, bu seçeneklerin hepsini tek bir çatı altında buluşturan otellerin sayısı bir hayli az. Bu listeye yakın zaman içerisinde katılacak olan Hotel Amapa, yukarıdaki maddelerin hepsini bir araya getiriyor ve Meksika’nın en güzel plajlarından biri olan Playa Los Muertos’ta konuşlanıyor.

Meksika’nın Pasifik sahilindeki Puerto Vallarta bölgesinde yer alan Hotel Amapa, bu bölgenin zengin kültüründen besleniyor. Oldukça canlı bir yaşam stiline sahip olan bölge, deyim yerindeyse her türden insanın ayak uydurabileceği bir atmosfere sahip. Bu yüzden Hotel Amapa, bu renkli şehri, minimal ve sakin bir tasarımla harmanlıyor. Otel yetkililerinin ince hesaplarına göre, otelden dışarı adım attığınızda, 91 metrelik bir mesafeyi kat ederek kendinizi plajda bulabiliyorsunuz, ki odanızın eşsiz manzarasından dolayı bu plaja aşina olacaksınız. Ağustos itibarıyla ziyaretçilerini kabul edecek olan oteli, yaz tatilini uzak bir destinasyonda geçirmek isteyenler için öneriyoruz.