Pİtoresk Portekİz Manzaraları

  • 207 SHARES

Lizbon merkezli mimar Luis Rebelo de Andrade’nin Portekiz’in kuzeydoğusunda yer alan mimari eserleri eşliğinde Longroiva, doğal manzaralarla birleşerek post modern görünümlere sebebiyet veriyor.

Oldukça eğimli kasabanın tabanına doğru konumlanan Longroiva, Rebelo de Andrade’nin düşünceli ana planı sayesinde mimari ruh hallerinin mükemmel tezatlarını yansıtıyor.
44 odalı mimarinin başlangıç noktası ise 15 sene önce termal spa olarak kullanılan bir alan oluyor. Restorasyonundan önce 19. yüzyılda geliştirilmiş olan üç katlı bina bulunduğu coğrafyanın mükemmel olanaklarından istifade etmeye odaklanıyordu. Bundan yola çıkarak Rebelo de Andrade orijinal bina, taş kemerleri koruyor ve neo-klasik iç mekan dekorasyonları eşliğinde üst katta da bir süit olmak üzere 14 odaya dönüştürüyor.

longroiva-hotel-amp-termal-spa-gallery20160624_00038-pano_online

longroiva-hotel-amp-termal-spa-gallery4322

Buna karşılık aynı tepenin ardında ilerleyen odalar ve villalar şeridi de Otel’in görünümüne dahil oluyor. geometrik formların doğa ile birleşimine tanıklık etmenize imkan sağlayan bronz parıltılı odalar pitoresk Portekiz manzarasına da destek oluyor.
Longroiva Rural Hotel, Portekiz’in tepelerinde eski duvarlı kasabaların ortasında, vahşi manzarası ve üzüm bağları eşliğinde Spa ve termalin en yüksek standartlarını sunmayı hedefliyor. Foz Coa Parkı’nın tarihi manzaraları, Douro Nehri kıyılarının dingin atmosferi ile doğa ve termali bir araya getiren Otel senenin öne çıkan seyahat adreslerinden.