Komaneka: Doğallığın Sürreal Halİ

  • 211 SHARES

Tropik bahçeler ve pirinç tarlaları ile çevrili Komaneka Bisma, Ubud Bali doğanın en saf halini sunuyor. Yağmur ormanlarının göbeğinde gerçeküstü bir deneyime hazırsanız, işte detaylar.

Ubud’un ana caddesine on dakikalık yürüme mesafesindeki Bisma’da konuşlanan Komaneka, her ne kadar şehir merkezine oldukça yakın olsa da aslında bir tropik yağmur ormanı vadisinde yer alıyor. Muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan Hotel – Residence, alışılmadık panoraması ile de sürreal bir efekt yakalar nitelikte.
Doğanın tam merkezinde yer alan tesis, 5 hektarlık alanda konuşlanmış. Hem de bu alan içerisinde 33 metrelik bir tur havuzu da yer alıyor. Tropik bahçeleri gezmenize imkan sağlayan Komaneka’nın aynı zamanda yakınında bulunan pirinç tarlaları, mehep şapeli, dairesel eğlence havuzuna sahip Spa alanı da destinasyonun diğer ilgi toplayan ziyaret alanları arasında.

screen-shot-2016-12-25-at-13-18-18

screen-shot-2016-12-25-at-13-17-38

komaneka_bisma_travelmodus_2

İhtişam ve doğallığı bir arada sunan Residence’ın iç mekan tasarımlarında da aynı lüks görünüm devam ediyor. Geniş balkonları ve güzel döşeli yaşam alanları ile süitler en natüralist ve huzur dolu yaşam alanlarını sunuyor.
8 metrelik kişisel havuza sahip özel süitler, tenha bir balayı için en romantik çözümü sunarken, iki yatak odalı süitler aileler ve küçük gruplar için ideal.
Mülkün kuzey ucunda cam duvarları ile ağaçların tepesine bakan üç ayaklı, oldukça ilgi çekici, üç yatak odalı Bisma Residence yer alır. Bulunduğu lokasyon ile Endonezya’nın en egzotik yüzünü sunan Komaneka, tasarımı ve misafirperverliği ile de ilgi çekici bir destinasyon…