KABİN HAYATINDAN HAREKETLE

  • 99 SHARES

8 ülke boyunca uzanan Alpler’in İsviçre ayağında konumlanan Huus Gstaad, hem tasarımı hem de sunduğu alternatiflerle bir sonraki tatil rotanızı belirlemenize yardımcı oluyor.

İsviçre’yi ziyaret etmek için en güzel zaman dilimlerindeyiz. Ülke her ne kadar mevsimsel olarak farklı görsel güzelliklere ev sahipliği yapsa da kış aylarında bu manzara başka bir boyuta ulaşıyor. Chalet’leri, kayak merkezleri, raclette’leri, Saint Bernard’ları ve daha sayamayacağımız bir sürü özelliğiyle İsviçre, kış aylarımızın vazgeçilmezi olmayı hak ediyor. İsviçre’nin özellikle bu dönemlerde artan turist yoğunluğuna ev sahipliği yapan otellerinden biri de Huus Gstaad.

Bernese Oberland bölgesinde konumlanan ve deniz seviyesinden 1111 metre yükseklikte yer alan, eski adıyla Steigenberger, yaratıcı vizyonlar, ilgi çekici deneyimler ve görsel hikayeler sunma gayesiyle Norveçli mimar Erik Nissen Johansen tarafından yeniden tasarlanıp Huus Gstaad adını alıyor. Otel, İsviçre’nin yerel ve geleneksel dağ evlerinden ilhamla modernize edilmiş yapısına, seçkin kütüphanesini dahil ederken sağlıklı yaşam ve spa alanlarıyla da tam anlamıyla dinlenmenizi sağlayacak potansiyele sahip oluyor. Bununla beraber mevsimsel olarak değişiklik gösteren outdoor aktivitelerinin yanı sıra otel, İsviçre mutfağının tadına varmanız için karşınıza 3 farklı seçenek sunuyor. İsviçre’de özel bir davet vermek isteyen misafirlerini de unutmayan Huus Gstaad, La Cave ile yer altında bir lounge ortamı yaratarak ziyaretçilerinin bu isteğine karşılık veriyor. İsviçre ruhunu her alanda hissedileceğiniz otel bir sonraki tatil planlarınıza dahil olma potansiyeline sahip.