JIL SANDER İLE SİCİLYA TATİLİ

  • 283 SHARES

Jil Sander Publishing’den yayımlanan “Sicily” isimli kitap, fotoğrafçı Olivier Kervern’in markanın kreatif direktör duo’su Lucie ve Luke Meier ile olan seyahatlerine eşlik etme hissi yaratıyor.

2019 yılının Ekim ayında, birlikte çıktıkları son tatillerden biri olacağından habersiz, fotoğrafçı Olivier Kervern ve Jil Sander kreatif direktörleri Lucie ve Luke Meier, Sicilya seyahatlerini kitaplaştırma kararı alıyor. Markanın hem kadın hem erkek koleksiyonlarından hazır giyim ve aksesuarlar seyahate eşlik ederken, kitabın içeriği de farklı disiplinleri bir araya getiren kreatif bir foto jurnale dönüşüyor.

Kitap, her ne kadar Milano Moda Haftası kapsamında Şubat ayında tanıtılıp, Mayıs ayından beri jilsander.com’da satışta olsa da, Sicilya’ya sayfalar üstünden seyahat etmeye her zamankinden çok ihtiyacımız olduğu kanaatindeyiz. Kervern ile özdeşleşen ışık oyunlarının markanın tasarımlarına ne kadar yakıştığını ise Sicilya semalarının bu ikiliye bir fon olarak eşlik ettiği zaman daha iyi anlıyoruz.