İTALYA’NIN GÖRÜNMEYEN YÜZÜ

  • 89 SHARES

Merano kasabasındaki Dolomit Dağları ve Adige Vadisi’nin doğallığını tek bir karede birleştiren Arua Private Spa Villas, tasarımdan gastronomiye varan bespoke algısı ile huzur dolu bir ütopya yaratıyor.

Seyahat anlayışı her ne kadar dinlenme üzerine şekillense de kimi zaman yorucu bir hal alabiliyor. Her bir dakikanın planlandığı ve keşfetmenin verdiği sabırsızlıkla, seyahat sonrasında kendimizi daha yorgun hissedebiliyoruz. Bu bağlamda, seyahat nosyonunu dinlenme ve rahatlama etrafında geliştiren SPA oteller imdadımıza yetişiyor.

İtalya’nın Trentino-Alto Adige bölgesine bağlı Güney Tirol kasabalarından biri olan Merano’nun sakinleştirici görüntüleri, Arua Private Spa Villas ile iş birliği içerisinde giriyor. Dolomit Dağları ve Adige Vadisi’nin panoramasını karşısına alan otel, her biri kendine has niteliklere sahip ve Wilfried Menz tarafından tasarlanan altı villadan oluşuyor. Kendinizi adeta Meranolu hissetmenizi sağlayan yapıların her birinde sauna, oturma odası, mutfak ve özel mini havuzlu geniş teras bulunuyor. Bununla beraber iç dekorasyonun Nicola Gallizia’nın perspektifi ile şekillenmesine, Molteni & C’ Dada mobilyaları yardımcı oluyor. Kasabanın doğal görüntüsünden sonuna kadar yararlanılarak konumlandırılan Arua Private Spa Villas, üzüm bağları, meyve bahçeleri ve bölgedeki zeytinliklerle çevrilmiş durumda. Özel Wagyu ve Kobe bifteği ile Alp ve Akdeniz mutfağının geleneksel ve modern dokunuşlarını bir araya getiren Aomi Restoran ise seyahat planlarınıza Merano’yu eklemeniz için bir neden daha sunuyor.