FOUR SEASONS’IN GÖKYÜZÜ LÜKSÜ

  • 70 SHARES

2020 yılında gökyüzünde görebileceğimiz Four Seasons’ın son özel jeti ile dünyanın farklı noktalarında yeni bir seyahat anlayışının parçası olmak için bilmeniz gerekenleri sıralıyoruz.

2015 yılında ilklere imza atarak seyahat algısına farklı bir boyut getiren Four Seasons, lüks ve modern hizmet anlayışını geliştirmeye devam ediyor. Özel jetinde sunduğu sınırsız servisine 48 yolcu kapasitesiyle Airbus A321LR’yi ekleyen otel zincirinin bu modeli seçmesinin birçok nedeni var. Daha uzun menzilli uçuşları direkt olarak gerçekleştirecek olmanın yanı sıra Airbus A321LR modeli sayesinde Four Seasons jetin dekorasyonunda da söz sahibi olabilecek.  Four Seasons, iç mekan tasarımı için diğer jetlerine nazaran daha çok toprak tonlarının hakim olacağının ipuçlarını veriyor. Konforlu koltukların tasarımını Optimares üstlenirken, koltuklar Poltrona Frau’nun İtalyan derisi ile özel olarak kaplanacak ve oturma alanında sosyalleşebileceğiniz şekilde tasarlanacak.

Four Seasons’ın en önemli önceliklerinden biri uzun uçuşlarda yolcuların keyifli vakit geçirmesini sağlamak. Bunun için elinden geleni yapan ekip, her koltukta bulunan kişisel iPad’ler ile yolculuğunuzu eğlenceli bir hale getirmeyi hedefliyor. Aynı zamanda, şef, sağlık uzmanı ya da sanat eksperleriyle tanışıp interaktif atölye çalışmalarına katılmanız mümkün olacak. Yolculuk boyunca size eşlik edecek olan şefler, rotaya göre yerel mutfaklardan ilham alarak size özel tadım menülerini hazırlayacak. 2020 yılında başlayacak olan bu jet set deneyimin bir parçası olmak için ortalama 147.000 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.