Aranan Kaçış Noktası Bulundu

  • 147 SHARES

Hint Okyanusu’nun en canlı adalarından Mauritius’da yer alan Shangri-La Le Touessrok Hotel sezonun en gözde konaklama adreslerinden.

Afrika kıtasına bağlı, Madagaskar’ın doğusunda Hint Okyanusu’nun güneybatısında konumlanan mükemmel bir ada hayal edin. Hint Okyanusu’nun tüm egzotizmini içinde barındıran, kültüründe Seyşeller’in esintilerini barındıran, mükemmel doğasıyla uçaktan iner inmez tüm iklimiyle içinizi ısıtacak bir destinasyon Mauritius.

Frangipani Wing

pool overview main pool

Oval formlu ada volkanik bir yapıya sahip, etrafını saran sığ kayalıklar ile ise mükemmel bir mercan inceleme alanı olma özelliğinde. Öyle ki Mauritius size hem kara hem de deniz hayatının tüm güzelliklerini bir arada sunuyor. Gündüzleri kitesurfing, dalış ve mavinin enfes tonlarını sunan plajların keyfine varırken akşamları da mükemmel deniz ürünleri eşliğinde akdeniz esintilerini hissetmenize olanak sağlayan mükemmel bir adadan söz ediyoruz.

SLTR-Beach-Villa

Frangipani Junior suite oceanview 240_B

Shangri-La Le Touessrok Hotel de işte tam bu lokasyonda yer alan gösterişli ama mütevazi bir konaklama merkezi. Bulunduğu toprakların tüm özelliklerinden beslenen otel, lüks ile doğallığı bir arada sunuyor.

Beach Cabana Outdoor Cinema Dine by Design Private Beach Setup

Kartpostallardan fırlama manzaralara sahne olan otel farklı oda, resort ve özel ev seçeneklerinden oluşuyor. Mauritius’un tüm güzelliklerini bir arada sunduğundan neredeyse dışına çıkmak istemeyeceğiniz yapıda olan otelde her türlü farklı seçenek de sunuluyor. Bu seçeneklerin başında ise büyük bir spa merkezi, scuba diving merkezi, mükemmel restoranlar (deniz mahsüllerine yoğunlaşan bir mutfak, bir çin restoranı ve bir italyan restoranı) ve 18 delikli bir golf kortu yer alıyor.

Her bir detayı ada yaşantısını içinize çekmenize yardımcı olacak otel gerçek bir kaçış noktası.