Amanera, Karayİp Denİzİnİn Krİstal Suları

  • 24 SHARES

Dominik Cumhuriyetinde bulunan Amanera, Karayip denizinde mükemmel bir sonbahar deneyimi sunuyor.

Karayip denizinde Hispanyola Adasında yer alan Dominik Cumhuriyeti kuşkusuz bahar tarihleri için en kışkırtıcı tatil destinasyonlarından biri. Avrupalıların Amerika kıtalarında ilk oluşturdukları yerleşimlerden biri olan ülke mükemmel iklimiyle, okyanusla ormanların birleştiği enfes topraklara ev sahipliği yapıyor.

casita_terrace_pool_2

amanera-91

beach-club

İşte tam da bu topraklarda konuşlanan Amanera (Aman Hotels), Dominican Republic ise adanın en eşsiz konaklama adreslerinden biri.

amanera-97beach-club

bay-view

amanera-2casa-grande-lounge-details

Playa Grande yani ‘Büyük Plaj’da yer alan Hotal Karayip esintileriyle lüks anlayışını bir arda sunuyor. Altın rengi kumla masmavi denizin birleştiği yerde kurulan Hotel’in her bir farklı bölümünden mükemmel deniz manzarası izlenebiliyor hatta öyle ki odaların hepsi okyanus manzarasını en iyi şekilde görebilmek adına özel olarak cephelendiriliyor.

casa-grande_0

Casitas ve Casa adını alan farklı tür odalardan ve loftlardan oluşan Hotel derin bir huzur vadediyor. Dekorasyon detayları da atmosfere uygun olarak şekillendiriliyor; geniş teraslar, yere kadar uzanan pencereler, loft görünümlü kaplamalar, ahşap mobilyalar.

amanera-62-casita-lounge

ron-barcelo-rum-distillery

Konaklama dışında sunulan diğer hizmetlerde de ayrı bir özen görülüyor. Restoranları, türlü deniz ve dağ aktiviteleri ve wellness merkezinden ziyade Hotelde bir de 7000 metrekarelik alana kurulmuş bir golf sahası da golf severleri karşılıyor. Okyanus kenarına kurulu golf sahası en keyifli gol deneyimlerinden birini yaşatmayı hedefliyor.

amanera-playa-grande-golf-course

playa-grande-golf-course

Daha fazlası; aman.com