TOM HARDY’NİN CAPONE SÜRÜMÜ

  • 101 SHARES

Sinemaya gidemiyoruz diye vizyona girecek filmleri kaçırdığımızı düşünmeyelim. Josh Trank’in yeni filmi, yeni ismiyle yakında izlenebilecek.

Malum, sinemaya gitmek bugünün şartlarını düşündüğümüzde sadece hayalini kurabileceğimiz bir aktivite halini aldı. Lakin tüm dünyanın seferber olduğu bir durum yaşandığından ötürü, insanlar arasında empati kurulmasını gerektirecek bir durum söz konusu değil. Yani anlayacağınız dünya nüfusunun neredeyse tamamı, bu kötü günleri en az zararla, kendini iyi hissederek atlatmanın derdinde. Sanal ortamda ücretsiz olarak düzenlenebilen müze turları, canlı yayın konserleri, ücretsiz gösterimler ve oyunlar derken, bu yardım paketine bir yenisi Josh Trank’tan geliyor.

Fantastic Four yönetmeni Trank, Al Capone’nin hayat hikayesini Tom Hardy kanalıyla anlattığı ve Fonzo ismindeki filmini, Capone olarak değiştirerek Mayıs ayı itibarıyla dijital platformlarda izlenebilir kılmaya hazırlanıyor. Biografik drama, Capone’nin demans ile mücadelesini ve akabinde yaşadığı sıkıntıları anlatıyor. Süper kahraman hikayesinden beyaz perde dramasına dönen yönetmenin ve benzer şekilde Venom’dan sonra Capone’ye hayat verecek Tom Hardy’nin performansı merak konusu.