KÜRESEL FESTİVAL BİLDİRGESİ

  • 176 SHARES

29 Mayıs – 7 Haziran tarihleri arasında YouTube aracılığıyla paylaşılacak olan We Are One: A Global Film Festival’i için programınızda yer ayırmak isteyebilirsiniz.

Kelimenin tam anlamıyla hayatımızdaki minör ve majör her bir alan sanallaşmakta. Öyle ki Mayıs ayının son günlerinde, farklı sanat disiplinlerini bir araya getiren etkinlik ve festivallerin olağan takvimlerinden ödün vermemek adına dijital platformlara entegre olmasına alışmış durumdayız. Ziyaret edemeyeceğimiz galeriler çevrimiçi sergiler düzenlerken 7. sinema da dijitalleşmenin getirilerinden faydalanmak için kendine We Are One: A Global Film Festival başlığını uygun görüyor.

Cannes, Venedik, Berlin, Toronto ve Sundance olarak bilinen Big Five mahlaslı film festivallerinin dahil olduğu ve 21’den fazla festivali bir araya getiren We Are One: A Global Film Festival, 29 Mayıs – 7 Haziran tarihleri arasında YouTube üzerinden gerçekleşecek. Belgesel, kısa film, 360 sanal gerçeklik videoları ve arşivlerin yanı sıra aralarında Ricky Powell: The Individualist, Iron Hammer ve Eeb Allay Ooo! gibi filmler de bulunduğu 13 filmin dünya prömiyeri de sanal olarak gerçekleşecek. Festival ile ilgili detaylı bilgi ve line-up için www.weareoneglobalfestival.com adresini ziyaret edebilirsiniz.