BİR EVDEN DAHA FAZLASI

  • 145 SHARES

“More Than Just a House: At Home with Collectors and Creators”, kreatif direktör Alex Eagle’ın dünyanın farklı köşelerinde yaşayan arkadaşlarının evlerini kitabına davet ettiği bir içeriğe sahip.

Ev ve dekorasyon başlıkları belki de ilk kez global ölçekte herkesin kafasını bu kadar fazla kurcalıyor. Sadece kendi evimiz değil, ilham almak için kreatif olarak bizi besleyecek kimselerin yaşam alanları hakkında bilgi sahibi olmak ise gerçek bir merak konusu haline gelmiş durumda. İngiliz kreatif direktör Alex Eagle, Rizzoli yayınlarından çıkan yeni kitabı “More Than Just a House: At Home with Collectors and Creators”ın içeriği ile kelimenin tam anlamıyla bu merakı gideriyor.

Kitapta farklı sektörlerde çalışan kreatif arkadaşlarının evlerine yer veren Eagle, maceraperest David Rotschild, İtalya’da bulunan Il Pellicano otelinin sahibi Marie Louise Sciò gibi isimlerin dekorasyon seçimleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor ve ev turlarını fotoğraflar ve hikayeler vasıtasıyla yansıtıyor. İç mimarı anlamında vizyonunu genişletme garantili 288 sayfalık kitap Ekim ayında satışa çıkacak, ilgilenenlere şimdiden duyurulur.