JAMES BOND’UN YENİ ARKADAŞI

  • 89 SHARES

Yaşadığı sıkıntılı günlerin ardından düzlüğe çıkan James Bond, 2020 yılında vizyona girecek olan filmde, Aston Martin’in klasik tasarımlarına ek olarak yüksek teknolojiden de faydalanacak.

Daniel Craig’i James Bond kılığına bürünmüş bir şekilde görmeyeli aradan neredeyse dört yıl geçti. 007’nin yönetmen koltuğundaki Danny Boyle, ekip il arasındaki kreatif uyuşmazlıkları bahane ederek görevini yarıda bırakırken, Cary Joji Fukunaga yönetmenliği üstlendi. Tabii bu sırada filmin gösterim tarihi de her geçen gün biraz daha erteleniyordu. Belirsizleşen oyuncu kadrosu ayrı bir soru işareti oluştururken, filmde yer alacak isimler bir bir belli olmaya başladı ve yakın zaman içerisinde henüz adı koyulmamış James Bond filminin 2020 yılının Nisan ayında gösterime gireceği lanse edildi. Akabinde, dikkatimizi çeken bir diğer nokta, bu filmde James Bond’un kullanacağı otomobil oldu.

İngiliz üretici Aston Martin’in geçtiğimiz hafta içerisinde James Bond setine gönderdiği yeni model, isimsiz filmde birden çok Aston Martin modeli olacağını fark etmemizi sağladı. Zira, DB5 ve V8 modelleri de bu filmde yer alacak tasarımlar arasında. Marka tarafından onaylanan model ise Valhalla adında, V6 hibrid motora sahip, klasik modellerin yanında yüksek teknolojiyi sete taşıyacak bir tasarım. 2020 yılında filmde arzı endam ettikten sonra 2021 yılı itibarıyla üretimine başlanacak olan model, şimdilik gizemini korumaya devam ediyor.