GÜÇ VE STİL DENGESİ

  • 88 SHARES

Bentley Motors, Continental GT Speed Convertible modelinin 2022 edisyonunda cabrio segmentine yüksek performansın notlarını ekliyor.

Havaların gün geçtikçe ısınıyor olması sadece bireysel olarak motivasyonumuzu yükseltmekle kalmıyor aynı zamanda modern ve vintage otomobillerin yollara çıkacak olmasını da temsil ediyor. Bir diğer deyişle, otomobil koleksiyonerlerinin garajlarında sakladıkları klasik otomobiller güneş ile birlikte aramıza katılırken, cabrio modeller de sıcaklıkla birlikte görünümlerini yeniliyor. Klasiklerin bu konudaki statüsü tartışılmazken cabrio konseptinin 2022 edisyonları ile de karşılaşıyoruz. Bu temadaki son güncellemelerden biri de İngiliz üretici Bentley tarafından geliyor.

6.0 litrelik W12 TSI motorunun güçlendirilmiş versiyonuyla karşımıza çıkan 2022 Continental GT Speed ​​Convertible, 0-100 km / saate 3,7 saniyede ulaşıyor. Bu noktada, Crewe’de üretilen el yapımı motorun dünyadaki en gelişmiş 12 silindirli motoru olduğunun da altını çizmekte fayda var. Farklı sürüş modlarına sahip otomobilde GT Speed ​​Spor segmenti modeli iki kat daha hızlı bir hale getiriyor. Özel Z-katlamalı tavanla birleştirilen modelin ısıtmalı koltuklarına yenilenen boyun ısıtıcısı teknolojisi de dahil ediliyor.