GOODWOOD’A HOŞ GELDİNİZ

  • 53 SHARES

Rolls Royce pazarlama basamaklarındaki boşlukları doldurmaya karar verdi; markanın tarihi Kate Winslet’ın sesinden ve tarihi karakterler üzerinden anlatılıyor.

Söz konusu arabalar olduğunda trafikteki kadın yoğunluğuna rağmen ilgi alanı erkeklerin himayesinde kalıyor. Motor gücü ve yeni çıkan modelin iç aksamına dair konuşmalar erkek egemen zevkler üzerine şekilleniyor. Yukarıdaki iki önermeye –miş’li geçmiş zamanın hikayesi ekini bizim yerimize ekleyebilirsiniz.

Charles Rolls ve Henry Royce’un işbirliğinden doğan Rolls Royce, geç kalan pazarlama tekniğine katılıyor ve mirasını Kate Winslet’in sesinden paylaşıyor. Yayınlanan iki videoda da durağınız haliyle Goodwood, İngiltere. İlhamınız, ilk Rolls Royce’un yapımında azımsanamayacak katkısı olan Eleanor Thornton. Toplamda 5 dakikanızı rica ediyoruz. Arkanıza yaslanın, play tuşuna basın ve Rolls Royce’un kilometre taşlarından, alametifarikası tasarımının kapınıza ulaşmasına kadar geçen zamanda kaç farklı eksperin katkısına ihtiyaç olduğunu saymaya başlayın. Parmak hesabı da kabulümüz.