ETKİ TEPKİ DENKLEMİ

  • 39 SHARES

Mercedes-Benz ve off-road kesişim kümesindeki Mercedes G63 AMG 6X6 modeline Hollanda menşeli Classic Youngtimer Consultancy’nin tasarım notları ekleniyor.

Koleksiyonerliğin bir üst seviyesi, kendi hayal gücünüz ile yaratılmış bir tasarıma sahip olmaktan geçiyor diyebiliriz. Tabii bahsi geçen bir garaj ve otomobil olduğunda. Markanın modellerin özel oluşu bir kenara belli başlı isimlerin tasarımlara olan dokunuşu da yadsınamaz. Ferrari, Jaguar, Lamborghini, Porsche, Bentley ve Rolls-Royce gibi otomobil üreticilerinin modellerine nostaljik çizgiler ekleyen Hollanda menşeli Classic Youngtimer Consultancy bir önceki cümlemize verebileceğimiz referanslardan. Son güncellemede ise Mercedes G63 AMG 6X6’dan ilhan bir tasarım var.

Off-road’a alternatif sunmak isteyen Classic Youngtimer Consultancy, Black Edition versiyonu ile Mercedes-Benz X 350d’yi yorumluyor. Altı tekerleğe ve özel yapım alt şasisi ile model 240 beygir gücünü yaklaşık 3.0 litrelik turbo V6 dizel motorundan alıyor. Tasarımın off-road için özel yapım alaşım jantlara da sahip olduğunun altını çizelim.