DÖNÜŞÜM SİLÜETLERİ

  • 99 SHARES

Everrati, Land Rover’ı devreye sokarak modelleri elektrikli ve sürdürülebilir otomobillere dönüştürme uygulamasını genişletiyor.

İngiltere menşeli Everrati, bilinen otomobil modellerini yeniden tanımlıyor ve onları günümüz çağının getirileri ile diyaloga sokuyor. Her otomobil titiz bir restorasyondan geçerek sıfır emisyonlu, tam elektrikli aktarma organları, çok daha gelişmiş düzeylerde doğrudan performans, incelik ve tabii ki sürdürülebilirlik sunuyor. Bir önceki cümlemize verebileceğimiz en güncel referanslar arasında ise Land Rover yer alıyor.

1948 yılında tanıtıldığından beri dünyanın klasikleşmiş off-road otomobillerinden biri olan Land Rover ‘Series’ ilk sivil dört tekerlekten çekişli otomobili olmasının yanı sıra bir İngiliz simgesi olarak da kabul ediliyor. Land Rover Serisi IIA, 1961’de piyasaya sürülmesinin ardından hem şehir hem de kırsal ortamlar için bir kombinasyon sundu. Everrati ise bu modeli, yirmi birinci yüzyıla uygun, güzel, sıfır emisyonlu bir araç olarak yeniden tanımlıyor. Sıfır karbon emisyonuyla, yeni değiştirilmiş EV, 150 BHP ve 300 NM torkun yanı sıra orijinal 23 saniyeye kıyasla 13 saniyede 100 kilometre hıza ulaşıyor. Diğer özellikler arasında 60kWh pil paketleri ve 2WD ve 4WD modları yer alan dönüştürülmüş model 159.950 sterlin fiyat etiketine sahip.