BİR SONRAKİ SEVİYE

  • 36 SHARES

Sadece 100 adet üretilecek olan S-Class Edition 100, Maybach’ın 100. yıl dönümünün ideolojisine paralel bir şekilde kutladığının kanıtı.

Otomobil markalarının sunmuş olduğu bespoke alternatifi kendini yenileyen bir devinim içerisinde. Teknolojinin de yardımıyla bir sonraki seviyenin nasıl olacağına dair beklentilerimizi yükselten iş birlikleri artık markaların bir nevi temel pazarlama stratejilerinden biri haline geldi. Özel kelimesinin her daim teknik ve tasarım bakımından ön planda tutulduğu modellere bir de sınırlı edisyon ibaresi eklenince, bu yenilikleri incelemekten kendimizi asla alıkoyamıyoruz. Mercedes-Maybach Edition 100 ise bir önceki cümlemize verebileceğimiz en güncel referans.

Maybach’ın 100. yıl dönümünü, sadece 100 adet üretilecek yeni bir model ile kutlanılıyor. S-Serisi’ni baz alan Mercedes-Maybach Edition 100, 621 beygir gücündeki V12 motora sahip. Bir diğer taraftan Burmester 4D surround ses sistemi ile ses yalıtımı ile sürüş konforu arasındaki bağlantıya değinen modelde yüksek teknolojinin getirilerinden de yararlanılıyor. Cirrus Silver ve Nautical Blue tonlarındaki otomobilin iç mekanı ise markanın kristal beyazı ve gümüş gri inci rengindeki özel derisi ile kaplı. S-Class Edition 100, 2022’nin ilk yarısında yeni sahiplerine ulaştırılması bekleniyor.