BİLİNÇLİ KULLANIM TEKNİĞİ

  • 80 SHARES

Burberry ve DAB Motors, Concept-E RS Burberry Edition ile yeni bir sınır belirlerken prospektüsündeki sürdürülebilirlik ve maceraperestliğin tanımını revize ediyor.

Aynı kulvarlarda olmamalarına rağmen ortak bir payda yaratabilen iş birliklerine her geçen gün farklı isimler dahil oluyor. Trendleri takip etmenin yanı sıra belirleyici olmak, bu ortaklıkların ana düşüncesini oluşturuyor. Bahsi geçen konseptler arasında otomotiv ve moda olduğunda sürdürülebilirlik ve hybrid nosyonlarına değinmek artık bir tercihten çok zorunluluk sayılabilir. Üretim ve tüketim taraflarında doğaya verilen beşeri zararları en aza indirgeme yöntemlerini arayan markaların ortaklığı sayesinde şimdiden geleceğin baskın tasarımları hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz. Moda ve otomotiv birlikteliğini söz konusu başlıklarda bir araya getirmek ise Burberry ve DAB Motors ortaklığıyla gerçeklik kazanıyor.

Sınırlı sayıdaki elektrikli motosiklet Concept-E RS Burberry Edition, sürdürülebilir üretim modeli ve kaynakların bilinçli kullanımı baz alınarak DAB Motors tarafında tasarlandı. Model, endüstrisindeki geleneksel seri üretimlere kıyasla daha az atık ve karbon üretiyor. Kapladığı alanı da indirgeyerek şehirlerin kaotik kalabalığını reddeden motosikletteki Burberry etkisi ise sele ve gidon kısımlarında. İki renk seçeneği sunan Concept-E RS Burberry Edition, motosikletlerin özgürlükçü tarafını ekoloji ile dengede tutarak kendi tarzını yaratıyor.