ÖLÇEKLENDİRİLMİŞ PROTOTİP

  • 64 SHARES

Konsept blokları ile farklı temaları minimalize eden Lego’nun son ortaklığında McLaren’in sınırlı sayıdaki McLaren Elva modeli var.

Yeni alışkanlıklar edindiğimiz yahut zaman yönetimi kavramını hiç olmadığı kadar irdelediğimiz son 1.5 senenin özeti benliğimizi keşfetmek ile ilişkilendirilebilir. Bir diğer taraftan beraber vakit geçirmenin yarattığı paylaşım hissiyatını kesinlikle göz ardı etmeden tekil bir şekilde de sosyalleşebileceğimizi kavradık. Ancak her ne kadar tek başımıza bazı aktiveleri gerçekleştirsek de eninde sonunda somut da olsa bir arkadaşa ihtiyaç duyuyoruz. Bir dizi kitapçığı ve minik parçaları ile Lego tasarımları, bir önceki cümlemizde özellikle neyi kastettiğimizi açıklar cinsten.

Sayısız iş birliği ile Lego’nun tema skalası bir hayli geniş. Zira Marvel ve DC karakterlerinden 17 yılın ardından hepimize nostalji yaşatan Friends’e kadar birçok başlık markanın radarında. Söz konusu otomobil olduğunda da bu görüşünden ödün vermeyen Lego son olarak McLaren ile LEGO Speed ​​Champions McLaren Elva iş birliğini gerçekleştiriyor. McLaren Ultimate Series’e katılan beşinci üye McLaren Elva’nın her bir detayı 236 parça ile minimalize ediliyor. Bu zamana kadar farklı konseptleri odalara sığabilecek boyutlara getirdiğimiz birleştirmelere McLaren Elva’nın dahil olma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünenlerdeniz.