ST JAMES ÇIKARIMI

  • 81 SHARES

Moda sahnesindeki bu çıkarma Church’s markasına ait. Ayakkabı tasarımlarına X, Y ve Z jenerasyonlarının tümünün kullanabileceği bir aksesuar koleksiyonu ekleyen markanın koleksiyona verdiği isim başlığımızı oluşturmakta.

Bazı markalar ile ilgili yeniliklerin haber niteliği taşıyıp taşımaması konusunda objektif davranamadığımız zamanlar olabiliyor ve Church’s kesinlikle bu kontenjana dahil. Marka, mokasen ve botları ile tüm mevsimlerde bizimle volta atan tasarımlarını St. James adını verdiği yeni deri aksesuar koleksiyonu ile genişletiyor. Böylece tüm uzuvlarımızda hakimiyet kuran Church’s, gerek iş hayatına adapte edilebilecek evrak çantaları, gerekse tüm haftasonunu bizimle birlikte geçirebilecek sırt çantası ve crossbody tasarımları ile ayakkabılarında uyguladığı temel prensiplerden şaşmıyor. Renk paletinde seçimini siyah, kahve ve zümrüt yeşili tonlarından yana kullanan marka için ise aksesuar koleksiyonu sadece çantalar ile sınırlı değil.

Farklı okazyonlara uyum sağlayabilecek 5 farklı çanta tasarımın yanı sıra: cüzdan, iPhone kılıfı ve kemer gibi aksesuarlara da yer veren koleksiyon, markanın klasik mertebesine çoktan yükselmiş ayakkabılarını kombinlemek için ideal alternatifleri sunmakta. 150 yıllık bir deri zanaatkarlığını perçimlemek için kuşkusuz St. James Collection’daki kürasyon da ayakkabılarda uygulanan 150 adımlık bir sürece tabi tutuluyor.