SENENİN İLK KOALİSYONU

  • 316 SHARES

Loewe ve Studio Ghibli’nin sembolü haline gelmiş 1988 yapımı My Neighbor Totoro iş birliğinden doğan kapsül koleksiyonu için geri sayım 8 Ocak’ta sonlanıyor.

Çizgi film ya da animasyon karakterlerinin tasarım dünyasıyla haşır neşir olması alıştığımız bir konsept. Öyle ki Gucci’nin geçtiğimiz sene, 3 Eylül 2112 doğumlu kedi tiplemesindeki Doraemon karakterine ver verdiği Doraemon x Gucci koleksiyonu güncel sayılabilecek örneklerden biri idi. Ta ki Loewe, Studio Ghibli’nin klasiği My Neighbor Totoro ile olan iş birliğini duyurana kadar.

Evde kaldığımız zaman dilimlerinde hunharca kendimizi dizi ve filmlere adadığımız gerçeğini bir kenara koyarak, 1988 yapımı My Neighbor Totoro’nun revize edilmiş halinin yeniden yayınlanması, izlenecekler listesine bir yenisinin daha eklenmesine vesile oldu diyebiliriz. Listesine bu animasyonu ekleyen isimlerden birinin de Jonathan Anderson’ın olması olası. Bir önceki cümlemize referans olarak ise 8 Ocak tarihinde lansmanı gerçekleşecek olan kapsül koleksiyonu My Neighbor Totoro x Loewe’yi gösterebiliriz. Tişört, deri ceket ve sweatshirt gibi hazır giyim tasarımlarından oluşan koleksiyon, markanın dana derisi çanta ve cüzdan tasarımlarını da içinde barındırıyor. 8 Ocak’taki tanıtımın ardından koleksiyon, markanın web sitesinde ve butiklerinde satışa çıkacak.