PRADAMALIA FAMİLYASI

  • 84 SHARES

Her biri doğaüstü güçlere sahip 7 yeni minyatür karakterden oluşan Pradamalia klanı, soyağacı ile ilgili tüm bilgileri paketlerinde bulundururken yılbaşı öncesi markanın hediye spektrumunu da genişletiyor.

Disco, Socks, Fiddle, Otto, Toto, Scuba ve Spot. Prada’nın yaratıcılığının süper güçlere sahip 7 kahramana dönüşmüş yeni halini bir newsletter haberine dönüştürmemizin sebebi ise bildiğiniz üzere yılbaşına olan geri sayımın başlamış olması. Anlamının niceliği ile değil niteliği ile olduğunu hesaba kattığınızda: küçük deri aksesuarlar, kolye küpe gibi high jewellery olmadan da takma isteği uyandıran mücevher tasarımları her zaman akla ilk gelen hediye seçeneklerinden

Biyolojik ve teknolojik özelliklerinin tümünde Prada DNA’sını taşıyan bu 7 figür, markanın laboratuvarlarında 2×4 New York tasarım stüdyosu ile işbirliğinde yaratılmış. Klasik ters üçgen marka logosundan kalplere sahip figürler, cüzdan, kartlık gibi klasikleşmiş Saffiano deri aksesuarların üstünde baskı olarak veya anahtarlık formunda sizlere eşlik edebilmekte. Bu familya ile yüz yüze bir tanışıklık için Prada butiklerini ziyaret etmenizi öneriyoruz.