MADRID VE IBIZA ARASINDAKİ DAYANIŞMA

  • 54 SHARES

Armin Heinemann ve Jonathan Anderson, aralarındaki iş birliğini üçüncü kez tekrarlıyor. Paula’s ve Loewe ortak yapımı kapsül koleksiyon, İbiza’nın renkli tavrını Loewe’nin usta işçiliğiyle birleştiriyor.

Armin Heinemann, 1972 yılında İbiza’ya ayak basıyor. Mimarlık eğitimi alan Heinemann, Almanya’da yaşadığı sırada sancılı bir boşanma süreci geçiriyor ve İbiza, kendisi için ideal kaçış planında başrolü üstleniyor. Adaya geldiği gibi, ayağının tozuyla Paula’s’ı açıyor ve moda sektörüne mensup pek çok insanın dikkatini çekiyor. İşin ilginç tarafı, Loewe’nin kreatif direktörü Jonathan Anderson, Paula’s’ı ilk kez çocukken görüyor. Ada yaşantısı, Heinemann ve Paula’s’ın Anderson üzerinde bıraktığı etki, takvimler 2017’yi gösterdiğinde iki taraf arasında başlayan iş birliği ile sonuçlanıyor ve Loewe’nin Paula’s ile yaptığı ilk kapsül koleksiyon satışa çıkıyor. Paula’s’ın renkli desenleri Anderson’ın tasarım algısıyla bir araya geliyor ve ortaya güçlü parçalar çıkıyor.

Takvimler 2019’u gösterdiğinde İspanya menşeli lüks maison, Paula’s ile yaptığı üçüncü iş birliğini lanse ediyor. Adanın kreatif ruhundan alınan ilham etkisini yitirmiyor ve desenler yine ön plana çıkıyor. Desenler sadece hazır giyim parçalarına değil, aksesuarlara da nüfuz ediyor. Kadın ve erkekler için iki ayrı koleksiyon sunan iş birliği, Loewe’nin internet sitesinde satışta.