KONFORMİZM VE RENK

  • 88 SHARES

Birkenstock klasik mantar tabanı ile Stüssy’nin Kaliforniya sörf tarzını, üç farklı renk ile Boston modelinde eşleştiriliyor.

Stil sahibi olmak beraberinde bazı zorlukları da getiriyor. Kimi zaman rahatsız sayılabilecek kıyafetleri tolere edebiliyoruz ancak söz konusu ayakkabılar olduğunda konfor alanlarımızdan ödün veremiyoruz. Neticede ağırlığımızın taşıcıyı kolonları olan ayaklarımızın rahat hissetmesi her şeyden önce hareket kabiliyetimizi artırıyor. Bir diğer taraftan modanın değişen dengeleri bu konuda bizlere yardımcı oluyor. Demek istediğimiz artık bir takım elbisenin altına pekala sneaker’larımızı geçirebiliyor ya da bir davete Birkenstock’larımızla katılabiliyoruz. Söz terlik ve rahatlık ikilisinden açılmışken Birkenstock’un iş birliklerine de değinmeli. Öyle ki markayı özellikle içerisinde bulunduğumuz sene içerisinde birçok farklı iş birliğinde gördük. Listeye ise bir isim daha ekleniyor, Stüssy.

Stüssy ve Birkenstock geçen seneki ortaklığını -fitilli kadifenin ön planda olduğu modellerden hatırlarsınız- 2021’de yeniden yeniliyor. Bu kez Bone, Caramel ve Dusty Pink olmak üzere üç farklı renk tonu ile Boston modeli yorumlanıyor. Birkenstock’un klasik mantar tabanını Stüssy logosu tamamlıyor. İkili aynı zamanda koleksiyonu mevsimsiz ve yılın herhangi bir zamanında herhangi bir ortamda giyilebilecek tasarımlar olarak da tanımlıyor.