KEŞİF SERÜVENİ

  • 123 SHARES

North Face outdoor aktivelerinin değişken iklim şartlarına değinerek oluşturduğu Summer Exploration koleksiyonuna bir de çadır tasarımı ekliyor.

Sıcaklık değerlerinin yükselmesi ile birlikte açık hava aktivitelerine yoğunlaştığımız bir gerçek. Hava şartları her ne olursa olsun doğru ekipmanın hayat kurtarması bir kenara, outdoor tarzınızı tam olarak yansıtacak tasarımlar da gün geçtikçe skalasını genişletmeye devam ediyor. The North Face yeni outdoor koleksiyonu “Summer Exploration” ile bir önceki cümlemize verebileceğimiz en güncel referanslar arasında.

Kamp yapmanın ve suya dalmanın keyfini yeniden keşfetmeye çağırarak, yüksek performanslı giysiler ve ekipmanlardan oluşan Summer Exploration, kaşiflerin sürekli değişen iklime karşı yaz maceralarına kolaylıkla uyum sağlamalarını hedef alıyor. Outdoor tarzına uygun olarak rahat ve bol kesimli silüetlere dinamik desenler ekleyen tişört, gömlek ve şortlar mevsime uygun renklerle birleştiriliyor. Öte yandan seçkiye bir de yeni STORMBREAK 2 çadırı dahil oluyor. Hafif ve taşınabilir tutan bu yeni keşif barınağı aynı zamanda su itici teknolojine sahip.