KAMP İHTİYAÇLARINA İTHAFEN

  • 57 SHARES

Maison Kitsuné ve Helinox iş birliğinden doğan koleksiyon outdoor aktivitelerinin vazgeçilmez ekipmanlarını stil ve konfor elementleri ile yorumluyor.

Hayat şartlarının getirileri ile birlikte dışarıda geçirdiğimiz zaman dağarcığı da şekilleniyor. Özellikle içerisinde bulunduğumuz ve artık neredeyse adını dahi anlamaktan imtina ettiğimiz pandemi süreci, bir önceki cümlemize verebileceğimiz en sağlam referanslardan. Ancak bu kısıtlamalar ve kurallar dahilinde gerçekleştirdiğimiz aktiviteler de yok değil. Misal kamp ve outdoor aktiviteleri belki de hiç olmadığı kadar revaçta. Bu noktada birçok markanın ortak koleksiyonlarını da mantık çerçevemize oturabiliyoruz. Tıpkı Maison Kitsuné ve Helinox’un ortaklığında olduğu gibi.

Maison Kitsuné’nin tilki motifini ve Helinox’un kendisiyle eşleşmiş hafif kamp tasarımlarını nerede görsek tanırız. İkilinin eşleşmesi ile ortaya çıkan koleksiyon her iki markanın da kendini öne çıkardığı dokularını bir araya getiriyor. Beyaz renginin odağında mavi ve turuncunun yansımalarını birleştiren tasarımlar, Kitsuné’nin dikiş çizgileri ile Helinox’un katlanabilir kamp ekipmanlarının bir harmanı. Bu günlerde yapılacak en iyi ve her şeyden önemlisi güvenli aktivitelerin başında gelen outdoor nosyonuna fonksiyonellik ve stil bileşenlerini dahil etmek ise tamamen sizin inisiyatifinize kalmış.