İŞ STANDARTLARINIZI YÜKSELTİN

  • 90 SHARES

İspanyol moda evi Loewe’nin kreatif direktörü Jonathan Anderson, okunuşunu moda popülasyonunun yarısının bile hala yanlış bildiği markanın aksesuar bölümüne biraz ciddiyet getirmek ile meşgul.

Giydiğiniz kıyafetler veya kullandığınız aksesuarlar şüphesiz ki işinizi ne kadar ciddiye aldığınızın bir nişanesi. Bu bağlamda Anderson yeni tasarımı ile size yardım elini uzatıyor. Birkaç sezon önce koleksiyonlara hızlı bir giriş yapan sırt çantaları, gelgitli sularda 2019 İlkbahar-Yaz sezonuna kadar ulaşmayı başarıyor.

Zira birçoklarının gardıroplarında toz tutmaya çoktan başlayan tasarım, Loewe’nin güncellemesiyle yeniden radarınıza takılabilir. Sofistike ve fonksiyonel çizgileri dana derisiyle tasarlanan Goya, materyali itibari ile yumuşak olduğu kadar sağlam ve oldukça hafif. Farklı materyallerle 5 farklı renkte satışa sunulan Goya için, bizim favorimiz ise haki rengi. Çantanın geniş ve farklı bölmeleri dosya karışıklıkları için hayat kurtartırken eminiz ki bu çantayla işe gitmek motivasyon seviyenizi bir hayli yükseltecek.