GÖNDERME NİTELİĞİNDE

  • 74 SHARES

Polo Ralph Lauren’ın 1992 yılındaki seçkisine gönderme yapan P67 koleksiyonu golfun modern ve klasik yönlerini Trendygolf ile tek bir potada eritiyor.

Modanın geçmiş zamanlara olan obsesyonunu düşündüğümüzde farklı zaman dilimlerinden çeşitli göndermeler yapılmasına şaşırmıyoruz. Oversized formlar, değişen bel yükseklikleri ve deri alternatifleri 2021 koleksiyonlarında da gördüğümüz trendlerden. Öte yandan sadece gündelik hayatın moda anlayışından bahsedersek profesyonel ya da acemi bütün sporculara haksızlık etmekmiş oluruz. Zira golf oynarken de modanın güncelliğini takip etmekten geri durmamalı.

Polo Ralph Lauren’in 1992 yılında P-Wing grafiğini tanıtan Stadium koleksiyonundan ilham almak, golfun kurallarına uyum sağlıyor. Trendygolf ve Polo Ralph Lauren’in iş birliğinden doğan P67 koleksiyonun parçaları aynı zamanda performansınızı etkilemeyecek şekilde tasarlanıyor. Fakat bu ortaklık her ne kadar golf ile ilişkilendiriliyorsa da alternatif kullanım anları da bulmak kesinlikle mümkün.