BİR ÇİFT JOHN LOBB AYAKKABIYA NASIL BAKILIR?

  • 29 SHARES

150 yıldan fazla bir süredir ayakkabı üreten, Avrupa, Amerika ve Asya kıtasında bulunan bazı lüks otellerde markalarına ait ayakkabılara özel temizleme hizmeti veren John Lobb’dan da bu beklenirdi.

Olur da Paris’te Le Plaza Athénée’de, New York’ta The Mark’da veya Hong Kong’ta Mandarin Oriental’da konaklamıyorsanız artık valizinizde bu tip bir hizmeti, deri bir kılıf içinde taşımanız mümkün. Buzağı derisinden “Travel Shoe Care Case” ayakkabılarınızı seyahatiniz boyunca optimum kondisyonda tutmanız için gerekli tüm kalemlere sahip bir set.

Ayakkabınızı yani. Setin içinde parlatma bezi, fırça, parlatma eldiveni, ayakkabı balmumu konservesi ve bir çekecek bulunuyor. Markanın İngiliz kökleri ise bir centilmenin ayakkabılarının her zaman temiz olması hususuna verdiği önemle devreye giriyor. Bir çift John Lobb ayakkabının yapımı için 190 adımdan geçiliyorsa, bir zanaat kolu olarak değerlendirilebilecek bu ayakkabıların kondisyonunu uzun süre korumak da aynı özeni istiyor. Yani her gün giydikten sonra 5 adımlık bir bakım küründen geçirmek sizin göreviniz. Ayakkabılarınızı şımartma seansınızda kafanıza takılan sorular olduğu takdirde, markanın web sitesinin ayrıca bir bölüm ayırdığı ve detaylandırarak bir online ders kıvamında listelediği, ilerleyen bakım kurallarını inceleyebilirsiniz.İki renk alternatifli bakım kitinin fiyatı 1.005 Dolar. Satın almak için www.johnlobb.com’u tıklayabilirsiniz