MİNİMAL KAHVE DENEYİMİ

  • 58 SHARES

Yapılan araştırmalar, Kuzey Amerika ve Batı Avrupa’nın yüzünü çay ve türevlerine çevirdiğini gösterse de, çay konusunda uzman olarak nitelenebilecek Doğu, kahveden vazgeçemiyor. Üstelik, kahve Uzak Doğu’nun sıra dışı deneyimlerinden biri haline geliyor.

Bu deneyimi bir üst seviyeye taşıyacak minimal duruşuyla dikkat çeken Time More adındaki yeni nesil kahve dükkanı, Shanghai’da kapılarını açıyor. 2012’de kurulan Time More, yeni mağazasıyla şehrin en işlek duraklarından birinde yer alıyor. Minimal tasarımını Shanghai menşeli Robot 3 Studio’ya borçlu olan mekan, alışılagelmiş yeni nesil kahve kültürünü bir üst seviyeye çıkartmanın peşinden gidiyor. Bu noktada, markanın kendi üretimi olan kahve kavurma ve demleme ekipmanları, yeni mağazalarında kullanıma açık hale getiriliyor. İstediğiniz kahve çekirdeğini, istediğiniz demleme şekline göre kullanmak, kendi damak zevkinize göre kahve yudumlamak mümkün hale geliyor.

Kendinizi evinizde gibi hissetmenizin esas alındığı bu projeyle, günlük hayatınızda aceleyle kahve aldığınız ve rutin koşuşturmanıza odaklandığınız bir senaryoda, dinginliği bu yeni nesil kahve dükkanında bulmanız bekleniyor. Kendi kahvenizi demlerken, sessiz ve sakin bir ortamın keyfini çıkartmak ve bu minvalde tasarlanan atmosferin üzerinizde yaratacağı pozitif etkiyi yerinde deneyimlemek için seyahat rotanızda Time More’a yer açın.