LOEWE’NİN KAMP STANDARTLARINA ERİŞMEK

  • 39 SHARES

Doğanın tüm tonları ile kamufle olabilecek bu sanat objesi seti geç bir yeni yıl hediyesi olarak kendinize veya köpeğinize armağan edebilirsiniz. Her iki tarafın da mutlu olacağının garantisini ise Loewe’den önce, biz veriyoruz.

Tasarımda deri bir kayış ile birbirine eklemlenen objeler arasında bir termos, çelik bir tas, tasma ve Loewe’ye özgü “Anagram” logosuna sahip bir battaniye bulunuyor. Bunları bir set halinde birleştirme fikri ise Loewe’nin kreatif direktörü Jonathan Anderson’a her sabah erkenden köpeği Snoopy ile yaptığı yürüyüşler sırasında geliyor. Bu ritüeli özel hale getirmek için düşünülmüş set, bizce daha uzun çaplı yolculuklar; özellikle köpeğiniz ile yapacağınız kamp maceraları için ideal. Set, markayla özdeşleşmiş üstün deri kalitesiyle kurgulanmış stil sahibi bir tasarım.

Modern izciler için tasarlanan bu setin fiyat-tasarım dengesinde ise ana mesele, kullanılan materyallerin kalitesi ile alakalı. El dokuması yün battaniye ve Loewe’ye özel pikan cevizi renkli deri kombinasyonunda İspanya sınırlarında gerçekleşen bir zanaatkarlık seviyesinden bahsediyoruz. Deri kayışlı kamp setinin fiyatı, 1.725 Euro ve mrporter.com’da satışa sunuluyor.