HERMÈS’İN KURALLARINA GÖRE ZAR DAĞITIMI

  • 69 SHARES

Yılbaşında oynanan klasik oyunları kutularından çıkarmadan, 2019’a Hermès’in “Declick Dice Game”i ile girmenizi tavsiye ediyoruz. Kazanmayı garantiye almak için ise kuralları baştan öğrenmekte fayda var.

Yeni yılı karşılarken habitatınız ve tasarım anlayışınız ile uyum sağlayacak bir oyunu keşfetmeniz için size vesile olmak niyetindeyiz. Algıda seçiciliğin renk skalası özelinde kırmızı ve tonlarında ilerlediği bugünlerde Hermès’in yeni tasarımı “Declick Dice Game”i ise oyun repertuarınıza eklemenizin tam sırası olduğunu düşünüyoruz.

Oyun seti, kırmızı bir yün mat, 5 adet akçaağaç zar, puanlamayı tutmanıza yardımcı bir not kağıdı ve markanın medarıiftiharı yularlarında kullanılan deriden bir kılıfa sahip. Hermès’in elinden çıkan her tasarımda olduğu gibi detaylara verilen önem ile puan kazanan bu oyun da kaybetmek olsa da görsel açıdan win-win bir durum söz konusu. Yeni yıla birlikte gireceğiniz kişiler için aynı zamanda anlamlı bir yılbaşı hediyesi alternatifi de olabilecek “Declick Dice Game”, 2019’a geri sayım yapmadan önce zaman geçirmek için ideal tüm özelliklere sahip.